Новини

      З 9 по 15 листопада в Житомирському медичному інституті відбулися заходи в межах тижня циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін.
      9 листопада, в День української мови та писемності, викладачі філологічних дисциплін О.О. Кирпонос, М.В. Кірячок, А.О. Мельник, Т.М. Степанюк і О.І. Чорнописька організували загальноінститутський флеш-моб «Люблю українське, люблю ЖМІ». Було створено яскраву фотозону, де студенти та співробітники інституту мали нагоду зробити оригінальні світлини та, скориставшись різноманітними картками з висловами і хештегами, виявити свою любов до українського слова і навчального закладу. Патріотичної наснаженості заходу додала книжкова інсталяція «Люби, вивчай рідну мову!», яку підготували працівники бібліотеки інституту. З найцікавіших надбань книжкового фонду, що стосуються української мови, літератури, історії, культури нашого народу, бібліотекарі сформували мапу України, яка привернула увагу кожного гостя заходу.
      Також цього дня в інституті викладачі української мови та літератури Л.М. Баранова та О.О. Кирпонос провели І етап ХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, участь в яких взяли студенти І та ІІ курсу всіх відділень.
      За результатами виконання конкурсних робіт було визначено переможців: Серед студентів І курсу перше місце посіла Хохонік Дарина (101 ЛС), ІІ – Мац Єлизавета (101 ЛС), Пелепішина Дар’я (101 ЛС), ІІІ місце – Павлюк Лілія (101 ЛС), Головня Марія (102 ЛС), Гребенюк Анна (102 ЛС). З-поміж студентів ІІ курсу були відзначені: І місце – Прищепа Іванна (201 СС), ІІ місце – Лобас Регіна (201 ЛС), ІІІ місце – Онопченко Катерина (203 ЛС). 12 листопада в стінах інституту відбулась творча зустріч студентів і співробітників з відомою житомирською поетесою Марією Рудак. Організаторами заходу стали співробітники бібліотеки інституту: Шарнопільська В.Ю., Сучанова І.О., Голумбевська М.В., Чиньона І.М., Свистунович О.А.
      У теплій, дружній атмосфері Марія Андріївна розповіла про важливі події свого життя, джерела натхнення, познайомила гостей заходу з віршами, що мають особливе значення для поетеси. Наприкінці зустрічі студенти мали змогу поставити пані Марії запитання та отримати автограф письменниці на згадку про зустріч.
      13 листопада викладач циклової комісії Лілія Баранова провела майстер-клас на тему «Скетчноутинг – інноваційний підхід до конспектування», де познайомила колег та студентів із практичним мистецтвом перетворення простих та складних ідей на шматочки інформації, які легко згадати, – скетчноутингом.
      Гості заходу стали активними учасниками процесу створення скетчнотаток. Вони опановували базові техніки (візуалізували поняття, перетворювали ідеї на малюнки), виконували інтерактивні вправи, спостерігали за процесом нотування та створювали власні скетчі.
      Завершенням тижня циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін стала літературна гра «Найрозумніші», яку підготували й провели викладачі української мови та літератури М.В. Кірячок і А.О. Мельник. Учасниками заходу стали студенти І курсу всіх відділень. Команди продемонстрували глибокі знання з української літератури, креативність і творчі здібності. За результатами змагання перемогу здобули представники 101 групи відділення «Сестринська справа», ІІ місце – 101 «Лікувальна справа» та 101 «Стоматологія», ІІІ місце – 102 «Лікувальна справа». Усі команди отримали грамоти та солодкі подарунки.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]