Новини

       Нещодавно з ініціативи адміністрації КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» за участі Ріка Шульца – волонтера організації «Місія в Україну» – на базі навчального закладу створено «English Speaking Club» (англомовний клуб) для студентів і викладачів інституту медсестринства.
      Рік Шульц більше 30 років присвятив викладанню англійської мови у США (штат Техас). Це штат, де особливо дбайливо ставляться до національних традицій і свят, прагнуть їх зберегти. Тому Рік Шульц присвячує свої заняття Різдву, Дню Подяки, Дню св. Валентина, Геловіну та іншим святам. Такі зустрічі завжди сповнені веселих змагань, ігор, конкурсів. Рік щедрий на призи та солодкі подарунки для переможців та усіх учасників.
      Навчання в «English Speaking Club» з Ріком Шульцем допомагає не лише перейняти знаннями з англійської мови від досвідченого вчителя та носія мови, а й дає змогу поринути у барвистий світ американської культури, виявити свої творчі здібності, відчути себе частиною великої команди друзів-однодумців, що робить процес вивчення іноземної мови легким та ефективним водночас.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]