Новини

      Триває співпраця Житомирського медичного інституту з Україно-швейцарським проєктом «Розвиток медичної освіти», що реалізується за сприяння Швейцарського інституту тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH) і за фінансування Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation – SDC). Незважаючи на надскладні умови воєнного часу, команда проєкту продовжує надавати підтримку закладам медичної освіти, що беруть участь у проєкті.
      Нещодавно інститут отримав допомогу в матеріально-технічному забезпеченні дистанційного навчання здобувачів освіти закладу: мікрофони, роутери, вебкамери, спікерфони, лазерні принтери, сервер та інші необхідні технічні засоби загальною вартістю 156 тис. грн, що сприятимуть реалізації освітнього процесу в онлайн-форматі на сучасному якісному рівні.
       Колектив Житомирського медичного інституту висловлює щиру подяку команді проєкту на чолі з лідером Україно-швейцарському проєкту «Розвиток медичної освіти» Мартіном Раабом та керівницею проєктного офісу в Україні Тетяною Степурко за співпрацю та підтримку розвитку медичної освіти в Україні.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]