Новини

      27 квітня у м. Києві на базі Європейського університету відбувся XIV Всеукраїнський фестиваль студентської художньої творчості «Весняна хвиля- 2016», у якому успішно взяли участь студенти Житомирського інституту медсестринства. На фестивалі були присутні студенти з різних міст України: з Івано-Франківська, Полтави, Сум, Черкас, Києва тощо. До складу журі входили відомі актори і режисери театру та кіно. Студенти інституту медсестринства здобули на фестивалі три перших місця у різноманітних жанрах, а також отримали дипломи та відзнаки у трьох номінаціях.
      Cтудентський інтерактивний театр «Персона» (художній керівник – Рубан-Щуковська Т.О.) – І місце у жанрі «Театральне мистецтво» та отримав диплом у номінації «Найкращий акторський ансамбль» з виставою «Тільки не говори мамі, або історія однієї зради» (інсценізація однойменної повісті Т.Магаяр)
      Анастасія Руденкова (студентка 201 «Лікувальна справа») – І місце у жанрі «Художнє слово (авторська поезія)» та отримала диплом у номінації «Авторська відданість та популяризація поетичного жанру»
      Анастасія Петриченко (випускниця інституту медсестринства, художній керівник) здобула І місце у жанрі «Художнє слово (художнє декламування)» та диплом у номінації «Кращий художній образ».

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]