Новини

      З метою реалізації права науково-педагогічних працівників на академічну мобільність для провадження професійної діяльності відповідно до Закону України «Про вищу освіту», а також на підставі договору між інститутом і Жешувським університетом на 2015-2020 р. в рамках програми ERASMUS+, в період з 25 лютого 2018 року по 03 березня 2018 року відбулося грантове стажування проректора з навчальної роботи Гордійчук Світлани Вікторівни та завідувача навчально-методичної лабораторії Шигонської Наталі Вікторівни за напрямом «Staff Mobility for Teaching». Програма стажування включала викладання курсу лекцій за визначеними напрямами англійською мовою у кількості 8 годин для кожного грант-отримувача.
      За період перебування в університеті було здійснено візит до відділення педіатрії, ендокринології та педіатричної діабетології Центральної лікарні Жешувського регіону; учасники програми взяли участь у роботі організаційного комітету студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Медсестринські теорії та медсестринський процес» та наукового студентського товариства інституту. Учасники ознайомилися з освітньою системою університету, відвідали практичні заняття на доклінічній базі, були задіяні у семінарських заняттях для студентів освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр», також приймали участь в урочистостях, присвячених вшануванню науковців, які отримали наукові ступені докторів наук та докторів філософії.
      Також за означений період було проведено низку зустрічей з керівництвом медичного факультету та інституту медсестринства, координатором міжнародного відділу щодо обговорення перспективних напрямів для подальшого співробітництва та наукового обміну.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]