Новини

      З 09 по 12 травня проректор з навчальної роботи Житомирського медичного інституту Світлана Поплавська у складі керівників і викладачів закладів медичної освіти України відвідала Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży у межах стажування.
      Слухачі стажування та учасники конференції з України плідно і корисно провели час, ознайомившись із освітнім процесом MANS, зустрілися та обговорили з ректором д-ром інж. Ireneusz Żuchowski і проректором д-ром інж. Piotr Ponichtera подальшу партнерську співпрацю з медсестринства.
      В рамках стажування та обміну досвідом керівники і викладачі закладів медичної освіти України відвідали шпиталь (Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży), хоспіс в Ломжі (Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych «Hospicjum» p.w. Św. Ducha Dom Opieki Hospicyjnej Łomża).
       Відбулась цікава і змістовна зустріч за сприяння Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży з Izabela Metelska, Головою Асоціації медсестер і акушерок із представниками українських закладів вищої освіти Світлана Поплавська, Тетяна Мошак, Тетяна Бабенко та ін. Обговорили проблеми медсестринства, безперервного професійного розвитку, намітили подальшу співпрацю.
       11.05.2024 представники делегації взяли участь у Międzynarodowa konferencja naukowa «Pielęgniarstwo w obliczu zmian cywilizacyjnych» в Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży, організована Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży.
       Світлана Поплавська взяла активну участь у стажуванні та отримала сертифікат про завершення міжнародного стажування «Professional development in the system of continuing medical education: integration of theory, science and practice» в межах програми професійного розвитку як складової безперервного професійного розвитку.
       Щиро вдячні Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży за цю можливість, за їхню гостинність та безперервну підтримку України. Окрема вдячність cпеціалісту відділу профорієнтації та міжнародної співпраці MANS Зої Шарлович за організацію, підтримку та комунікацію. Сподіваємось на подальший розвиток співпраці наших закладів освіти та взаємну допомогу в процесі розвитку медичної освіти в Україні та Польщі!Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]