Новини

      25 листопада розпочався обласний етап Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», головна мета якої – привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорсткого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав чоловіків і жінок.
      У рамках цієї акції 25 листопада у конгрес-центрі КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» відбулася зустріч студентів навчального закладу з представниками Міжнародної організації з міграції в Україні у рамках ознайомлення молоді з програмою протидії торгівлі людьми. Організаторами заходу виступили проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародного співробітництва інституту Горай О. В. і викладач анатомії та патофізіології Чернецька В. І. Також учасниками зустрічі були: тренер Житомирської громадської організації «Жіночий інформаційно-консультативний центр» Климчук Марія Андріївна та психолог організації Окопська Олена Юріївна, студенти усіх відділень.
      У ході інформаційної лекції було відзначено, що у сучасному світі та в Україні зокрема торгівля людьми (купівля та продаж чоловіків, жінок і дітей з метою подальшої експлуатації всередині країни та поза її межами) постає надзвичайно актуальною проблемою, що особливо гостро виявляє себе в молодіжному середовищі, представники якого, прагнучи до високих заробітків, часто ігнорують законні шляхи працевлаштування та навіть правила власної безпеки. Саме тому більшість постраждалих осіб, які у 2015 році отримали допомогу від МОМ – молоді люди віком до 35 років. Відтак, вагомого значення набуває превентивна роз’яснювальна робота серед учнів та студентів, що дає змогу визначити ризики незаконної праці за кордоном, ознайомити молодь з правилами легальної трудової еміграції, надати інформацію про державну допомогу особам, що постраждали від торгівлі людьми за кордоном. Також учасникам зустрічі було продемонстровано документальний фільм про життєві долі людей, що постраждали від трудового рабства.
      Наприкінці зустрічі студенти інституту та гості заходу отримали брошури з інформацією про права та правила безпеки для бажаючих виїхати за кордон для працевлаштування.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]