Новини

      Яскравим завершенням тренінгу "Стратегія розвитку університету" від україно-швейцарського проєкту "Розвиток медичної освіти" стала третя сесія "Комунікації в проєкті", що відбулась у Львові протягом 21-23 грудня 2021 року.
       Команди Житомирського медичного інституту вчились ставити комунікаційні цілі та задачі проєкту, аналізувати стейкхолдерів, визначати цільові аудиторії проєкту та формувати ключові повідомлення для кожної з них, доцільно обирати інструменти, формати та канали комунікації та ін.
       Ми щиро дякуємо тренерам: Анні Цяцько, Матвію Хренову, Тетяні Степурко та всій команді україно-швейцарського проєкту "Розвиток медичної освіти" за знання, досвід, натхнення, а ще за те, що в триденному напруженому графіку тренінгу знайшлося місце для передноворічної магії, помноженої на неймовірну атмосферу міста Лева.
       Щиро дякуємо за тепле спілкування та обмін досвідом колегам із Львівської медичної академії та Рівненської медичної академії!
       Ми переконані, що позитивні зміни, поштовхом до яких стала участь нашого інституту в проєкті "Розвиток медичної освіти", триватимуть і надалі, тож упевнено рухаємось вперед і сподіваємось на подальші можливості співпраці!Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]