Новини

      21 березня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» відбулася регіональна студентська науково-практична конференція на тему «Вплив зайвої ваги на здоров’я людини. Комплексний підхід до вирішення проблеми». Організатором заходу стала викладач біології Волощук О.Л., а до його підготовки та проведення долучились 37 студентів першого та другого курсів відділення «Лікувальна справа».
      Загальновідомо, що світова спільнота у XXI столітті постала перед глобальною медико-соціальною проблемою надмірної ваги та ожиріння. За даними Державного науково-дослідного центру з проблем гігієни харчування, більше половини жителів нашої країни мають надлишкову вагу. Тому організатори та учасники конференції мали на меті прагнення з’ясувати, чому з’являється зайва вага, який вплив спричиняє на здоров'я людини, а головне, довести, що основними шляхами боротьби з ожирінням є нормалізація харчування та збільшення фізичної активності.
      У межах конференції студенти-доповідачі представили результати своєї пошукової роботи з теми, здійснювати яку їм допомагали наукові керівники: Чорнописька О.І., Волощук О.Л., Варич А.М., Опрелянська Г.Г., Мосійчук Л.Г., Вознюк Ю.М., Киричук Т.І., Мельник Л.А., Чеботар І.Ю., Боримська Л.В., Шаня Н.С., Існюк Т.В., Шоханов О.С., Шоханова К.А.
      Окрім змістовних, оригінальних виступів, гостям заходу було продемонстровано комплекс вправ, які можна виконувати на робочому місці або в навчальній аудиторії для збереження здоров’я та підвищення тонусу організму; глядачі отримали пам’ятки з порадами щодо профілактики ожиріння та легких і ефективних шляхів дотримання здорового способу життя. Усі учасники конференції відзначені грамотами.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]