Новини

      23 листопада представники КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР взяли участь у міському інформаційно-просвітницькому заході – ярмарок професій «Студмістечко-2017», відвідувачами якого стали понад дві з половиною тисячі старшокласників міста та району.
      Основною метою заходу постала можливість ознайомлення майбутніх абітурієнтів із перспективами подальшого здобуття вищої освіти у навчальних закладах м. Житомир. Водночас, ярмарок став вдалою нагодою для ВНЗ міста продемонструвати багатоаспектність виявів своєї профорієнтаційної діяльності.
      Представниками нашого інституту було проведено ряд заходів, які дали змогу поінформувати учасників про переваги та специфіку здобуття медичної освіти, сформувати узагальнений погляд на особливості освітнього процесу в нашому навчальному закладі та, завдяки доброзичливому ставленню й індивідуальному підходу до кожного абітурієнта, викликати зацікавленість та акцентувати увагу молоді на вагомій і почесній ролі медичного працівника в сучасній Україні.
      Представники та студенти інституту активно залучали старшокласників до різних видів діяльності, не рідко вдаючись до ігрових форм викладу інформаційного матеріалу: продемонстрували основні практичні прийоми надання першої медичної допомоги, провели опитування з біології серед усіх охочих перевірити свої базові знання з предмету, ознайомили відвідувачів з правилами догляду за порожниною рота, організували виставку стоматологічних інструментів, що використовуються протягом навчання на відділенні «Стоматологія» та ін. За підсумками заходу робота представників КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради викликала неабияке зацікавлення у старшокласників.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]