Новини

      24 жовтня 2018 року представники КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР Левківська С.М., Хватова О.В., Сегедіна Я.П. та студенти відділень «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Стоматологія» взяли участь у міському інформаційно-просвітницькому заході – ярмарок професій «Студмістечко-2018», відвідувачами якого стали понад дві тисячі старшокласників міста та району.
      Основною метою заходу стала можливість ознайомлення майбутніх абітурієнтів із перспективами подальшого здобуття вищої освіти у навчальних закладах м. Житомир. Водночас ярмарок став вдалою нагодою для ЗВО міста продемонструвати різноманіття своєї профорієнтаційної діяльності.Представниками нашого інституту було проведено ряд заходів, які дали змогу поінформувати учасників про переваги та специфіку здобуття медичної освіти, сформувати узагальнений погляд на особливості освітнього процесу в нашому навчальному закладі та, завдяки доброзичливому ставленню й індивідуальному підходу до кожного абітурієнта, викликати зацікавленість молоді до вагомої й почесної ролі медичного працівника в сучасній Україні.
      Представники та студенти інституту активно залучали старшокласників до різних видів діяльності, не рідко вдаючись до ігрових форм викладу інформаційного матеріалу: продемонстрували основні практичні прийоми надання першої медичної допомоги, провели опитування з біології серед усіх охочих перевірити свої базові знання з предмету, ознайомили відвідувачів з правилами догляду за порожниною рота та ін. За підсумками заходу робота представників Житомирського медичного інституту викликала неабияке зацікавлення у старшокласників.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]