Новини

      З 18 по 24 жовтня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР було проведено ряд заходів у контексті тижня циклової комісії хірургічних дисциплін. 18 жовтня в інституті відбулась олімпіада з анестезіології та реаніматології між студентами IV курсу спеціальності «Акушерська справа». Організатором заходу стали викладачі анестезіології та реаніматології Варич А.М. та Слінчак Н.В.
       Метою змагання було сформувати у студентів клінічне мислення, вміння діагностувати найпоширенішу патологію, надати першу невідкладну медичну допомогу (проведення реанімаційних заходів), а також прагнення шляхом чесної боротьби фахових знань, нестандартного мислення виявити та відзначити найяскравіших представників студентства –майбутніх професіоналів, які вже сьогодні розуміють важливе значення реаніматології в підготовці висококваліфікованого медичного працівника. Олімпіада складалась з наступних етапів: виконання тестових завдань; відпрацювання практичних навичок.
       За підсумками всіх конкурсів переможцями олімпіади стали: I місце – студентка Пилипчук Катерина 401 група та студентка Цимбалюк Аліна 402 група ; ІІ місце – студентка Радько Ольга 401 група ; ІІІ місце – студентка Ткачик Оксана 401 група та студентка Коцюбинська Даша 401 група. Переможці та учасники олімпіади були відзначені дипломами і подарунками.
       22 жовтня викладачем Кокоріною С.А. було проведено відкрите практичне заняття з офтальмології на основі компетентнісного підходу на тему «Функції органу зору. Методи дослідження зорових функцій. Рефракція та акомодація». На занятті були присутні проректор з практичного навчання Яворський П.В., методист інституту Коваленко В.О., викладачі хірургічних дисциплін, а також викладачі Бердичівського та Новоград-Волинського медичних коледжів. Актуальність теми заняття була визначена зростанням кількості хворих на розлади рефракції як в Україні, так і в світі; під час його проведення були використані інтерактивні технології (метод «мікрофону», «дебрифінгу» з відеоспостереженням, «метод каруселі», робота в «малих конкурентних групах», «мозковий штурм» та метод «дебатів» відповідно до етапу практичного заняття).
      Цього ж дня голова ЦК хірургічних дисциплін Міщук І.М. провів відкритий виховний захід «Їх імена в наших серцях», присвячений медичним працівникам Житомирщини.
      Участь у заході взяли студенти спеціальності «Сестринська справа» (бакалавр). Метою заходу стало прагнення на прикладі найкращих працівників охорони здоров’я Житомирщини показати молодому поколінню, якими мають бути професійні якості медичного працівника; як самовідданою і сумлінною працею досягти професійного та людського визнання в суспільстві; виховувати любов до рідного краю та патріотизм.
       Завершенням тижня циклової комісії хірургічних дисциплін стало засідання круглого столу викладачів регіону.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]