Новини

      16 листопада 2017 року в навчальному закладі відбулися урочистості, присвячені важливій події, що стала особливою для Житомирщини та медичної громади області. Згідно рішення ХІІІ сесії Житомирської обласної ради № 824 від 2 листопада 2017 року на базі Житомирського інституту медсестринства створено заклад нового типу – Комунальний вищий навчальний заклад «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради. Метою реорганізації навчального закладу є завдання з відкриття нових спеціальностей в галузі знань «Охорона здоров’я»: фізична терапія, ерготерапія; громадське здоров’я; лабораторна діагностика (освітній ступінь магістр); післядипломна освіта лікарів, які є необхідними в умовах реформування медицини. Це дозволить готувати фахівців відповідно до потреби галузі охорони здоров’я, розширити доступність освіти для молоді області, забезпечити розвиток медичної освіти і науки, сприятиме соціально-культурному розвитку міста та області.
      Участь у відкритті медичного інституту взяли керівники області, очільники закладів охорони здоров’я, представники вищих навчальних закладів області, громадських організацій, депутатського корпусу обласної ради. Гості оглянули матеріально-технічну базу інституту та взяли участь в урочистостях, присвячених насиченій подіями історії навчального закладу – від 1875 року до сьогодення.
      З вітальним словом до керівництва, колективу та студентства Житомирського медичного інституту звернулися: голова обласної ради Володимир Васильович Ширма та заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Миколайович Лагута. До побажань розвитку та розбудови навчального закладу в системі вищої медичної освіти Володимир Ширма додав подарунок від обласної ради - сертифікат на 500 тис. грн на зміцнення матеріально-технічної бази закладу. Найкращі працівники інституту отримали відзнаки від облдержадміністрації та обласної ради: за вагомий вклад у розвиток медичної освіти, за внесок у розвиток навчального закладу, високий професіоналізм, відданість справі, ініціативність, досягнуті успіхи в підготовці медичних працівників Подякою Житомирської обласної ради відзначені: ректор інституту В. Й. Шатило, проректор з наукової роботи В. З. Свиридюк, проректор з практичної роботи П. В. Яворський, методист інституту І. Р. Махновська, помічник ректора з кадрової роботи Н. П. Овчиннікова; Подяки Житомирської обласної державної адміністрації отримали: проректор з навчальної роботи С. В. Гордійчук, проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародного співробітництва О. В. Горай, директор коледжу А. І. Піскарьова, методист інституту В. О. Коваленко.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]