Новини

      Щорічно викладачі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР Левківська С.М., Хватова О.О., Сегедіна Я.П., Дячук Т. В. та студенти – магістри і бакалаври організовують на базі інституту тренінгові заняття з надання першої медичної допомоги для учнів загальноосвітніх шкіл міста Житомира.
      З 1 по 30 листопада 2018 року було організовано зустрічі-тренінги, учасниками яких стали 38 учнів 10-х класів, 67 учнів 11-х класів з різних шкіл м. Житомира.
      Студенти з вищою медичною освітою (магістри, бакалаври) на високому професійному рівні розповіли, що для вмілого та швидкого надання долікарської допомоги в екстремальних ситуаціях громадяни повинні добре знати основні ознаки невідкладних станів і чітко уявляти, наскільки вони небезпечні для хворого.
      Під керівництвом викладачів, студентів-магістрів, бакалаврів учасники тренінгу засвоїли правильність надання невідкладної допомоги постраждалим при надзвичайних ситуаціях. Під час тренінгових занять використовувалось спеціальне устаткування для моделювання непрямого масажу серця, штучної вентиляції легень та інші муляжі, фантоми та симулятори, застосовувались необхідні медичні засоби (бинти, стерильні марлеві серветки, джгути, шини).
      Така форма роботи виявилася надзвичайно ефективною та корисною. Учні з інтересом сприймали та обговорювали надану інформацію, що буде корисною в повсякденному житті та під час надзвичайних ситуацій.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]