Новини

       Протягом 11-13 листопада на базі Житомирського медичного інституту Житомирської обласної ради проходив симуляційний тренінг "Хірургія в умовах надзвичайних ситуацій та катастроф", проведений Devid Nott Foundation - фундацією, основною місією якої є забезпечення спеціалізованої підготовки, необхідної хірургам, щоб рятувати життя в країнах, які постраждали від конфліктів і катастроф.
       Тренінг проводив засновник фундації, хірург-консультант Девід Нотт, який працює головним чином у лондонських лікарнях як загальний і судинний хірург, а також є волонтером для роботи в зонах лиха та військових дій, автором книги "Військовий лікар. Хірургія на лінії фронту".
       Розроблений і проведений професором Девідом Ноттом курс від Royal College of Surgeons of England призначений для медичних фахівців, які працюють у зонах конфліктів і катастроф або подорожують до них. Він дає лікарям навички виконання ряду хірургічних процедур, завдяки яким вони матимуть можливість впоратися з типовими невідкладними ситуаціями, які вражають цивільне населення в складних умовах.
       Участь у тренінгу взяли викладачі інституту І. Міщук, В. Жовнерчук, Н. Слінчак, А. Варич та отримали відповідні сертифікати.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]