Новини

       В рамках тижня циклової комісії загальномедичних та спеціальних дисциплін з 2 по 4 березня 2024 року було проведено ряд заходів.
      Майстер-клас на тему «Особистісна відповідальність засобами АРТ терапії» для студентів 4 курсу ОПП «Сестринська справа» проведено 2 березня викладачем медичної етики та деонтології Інною Кирильчук. Мета заходу: розкрити поняття "особистісної відповідальності" за допомогою арт-терапевтичних засобів; сформувати навички відповідального ставлення до професійної діяльності, розвивати здорову позицію у взаємодії з оточенням, виховувати толерантність і людяність.
      Головою циклової комісії загальномедичних та спеціальних дисциплін Оленою Шудренко організовано і проведено круглий стіл на тему «Вода і здоров’я», присвячений Міжнародному дню води, мета якого – привернення уваги до проблем якості питної води, її впливу на здоров’я людини, необхідності охорони водних ресурсів, їх раціонального використання (02.04.2024 р.). У заході взяли участь здобувачі фахової передвищої освіти 2 курсу ОПП «Лікувальна справа» та «Стоматологія ортопедична», 3 курсу ОПП «Сестринська справа» та здобувачі вищої освіти 2 курсу ОПП «Акушерська справа», 3 курсу ОПП «Технології медичної діагностики та лікування» (наукові керівники – Шудренко О. Т., Заблоцька О. С та Табачук Л. П.).
       4 квітня 2024 року на базі Житомирського медичного інституту ЖОР відбулося засідання регіонального методичного об'єднання викладачів загальномедичних та спеціальних дисциплін ЗФПО Житомирської області під головуванням Олени Шудренко.
      За традицією, що склалася упродовж попередніх років, пройшла регіональна міждисциплінарна студентська науково-практична конференція «Сучасні аспекти клініки та профілактики захворювань ендокринної системи». Перед учасниками конференції виступила лікар-ендокринолог дитячий Житомирської обласної дитячої лікарні Передрій Нінель Петрівна, яка поділилася інформацією про сучасний стан захворювань ендокринної системи, особливості їх перебігу та заходи профілактики.
      На конференції були представлені доповіді здобувачів освіти Житомирського медичного інституту та Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу Житомирської обласної ради (ЖБФФК), які супроводжувалися сучасними презентаціями.
      В обговоренні взяли участь: голова регіонального методичного об'єднання викладачів терапевтичних дисциплін та сестринської справи ЗФПО Тетяна Ковальчук, члени регіонального методичного об'єднання викладачів загальномедичних та спеціальних дисциплін ЗФПО Ірина Першко (голова циклової комісії медико-біологічних дисциплін ЖБФФК), Юлія Пижук (викладач Бердичівського медичного фахового коледжу), Наталія Леонченко, Любов Боримська та Галина Полчанова (викладачі ЖМІ).
       Викладач фізіології Наталія Леонченко поділилася методикою проведення бінарного заняття з фізіології та іноземної мови за професійним спрямуванням у формі ділової гри.
       Викладачі психології Житомирського медичного інституту Галина Полчанова і Любов Боримська представили доповідь «Шляхи реалізації Всеукраїнської програми зі збереження ментального здоров'я «Ти як?» серед учасників освітнього процесу ЗВО».
      Висловлюємо велику вдячність колегам ЗФПО Житомирської області та викладачам Житомирського медичного інституту за участь у засіданні регіонального методичного об'єднання викладачів загальномедичних та спеціальних дисциплін.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]