Новини

      Колектив та студентство Житомирського медичного інституту - це велика родина, де до кожного ставляться з пошаною, теплом та розумінням!
       А сьогодні, 17 червня, відзначає ювілей Любов Боримська - голова профспілкового комітету співробітників, соціальний педагог, викладач психології, Людина, для якої дружня підтримка, компетентна настанова і велика любов до кожного члена нашої родини - це місія і життєва позиція!
       Дорога Любове Вадимівно, ми щиро вітаємо Вас зі святом і зичимо міцного здоров'я, щастя, оптимізму і сил та натхнення на безліч добрих справ, що ви протягом багатьох років робите для нас! Нехай світло любові, віри і надії осяює ваш життєвий шлях, поруч завжди будуть найближчі та найрідніші, негаразди оминають ваш дім, а робота приносить задоволення! Цінуємо ваш професіоналізм, відданість справі та безмежне серце, яке ви щодня даруєте нам!
       За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання професійних обов'язків та з нагоди ювілею Любов Вадимівну Боримську нагороджено почесними грамотами Житомирського медичного інституту та
       Обласного комітету профспілки працівників охорони здоров'я.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]