Новини

      Адміністрація та співробітники КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради працюють над створенням максимально сприятливих умов для навчання іноземних студентів.
       З метою впровадження інтерактивних технологій в процес викладання української мови як іноземної 28 лютого в м. Києві викладачі української мови Кірячок Марина Володимирівна та Мельник Анна Олександрівна взяли участь у презентації Національної платформи з вивчення української мови для англомовних осіб SpeakUkraine, організованої Міністерством інформаційної політики України.
      Присутні на заході державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко та начальник управління публічної дипломатії МЗС Сергій Устименко відзначили важливість популяризації української мови за кордоном і надання можливостей для вільного вивчення української мови громадянами інших держав. Портал SpeakUkraine був створений Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та Академією навичок. Він містить 25 найчастіше вживаних тем, майже 100 уроків для швидкого опанування української мови. Матеріал на порталі може доповнити роботу викладачів української мови як іноземної.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]