Новини

      Уже протягом 2 років Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради є учасником україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», що діє за сприяння Швейцарського інституту тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH) і за фінансування Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation – SDC). Проєкт триватиме до кінця 2022 року, його загальний бюджет становить 5 млн. швейцарських франків.
       Основним завданням програми є допомога закладам вищої медичної освіти у впровадженні освітніх інновацій в рамках реформи медичної освіти МОЗ України з пріоритетним розвитком сімейної медицини. Основними партнерами проекту є МОЗ України, Інститут медсестринських наук (м. Базель, Швейцарія), Маастрихтський університет (Нідерланди) та Школа охорони здоров'я Національного університету «Києво-Могилянська академія».
      У межах проєкту в 2020 році інституту було надано обладнання для організації електронного навчання: телевізори, ноутбуки, монітори, камери та ін. Отримана техніка дозволила підвищити якість організації онлайн-освіти та застосовування можливостей дистанційного навчання в освітньому процесі.
       26 листопада відбулася робоча зустріч представників україно-швейцарського проєкту з адміністрацією Житомирського медичного інституту, що мала на меті обговорення концепції створення симуляційного центру в закладі освіти. Учасниками zoom-конференції були: керівник проєкту Тетяна Степурко, координатор з медсестринства Гліб Бітюков, консультант проєкту Наталія Рябцева, консультант проєкту, керівник Центру симуляційних методів навчання Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Андрій Ткаченко, ректор Житомирського медичного інституту Віктор Шатило, проректор з навчальної роботи Світлана Гордійчук, координатор проєкту від інституту Наталя Шигонська, завідувач навчально-виробничої практики інституту Антоніна Можарівська.
       Під час зустрічі було обговорено концептуальні питання створення лабораторії клінічних навичок Житомирського медичного інституту Житомирської обласної ради, зокрема визначення місії, візії, мети (та пов’язаних завдань), цільової аудиторії, ключових стейкхолдерів, очікуваних результатів та показників діяльності, комунікаційної стратегії, зазначення ризиків і можливих шляхів їх запобігання й подолання, детальний опис ролей і функціоналу в команді, визначення переліку практичних навичок та компетенцій, що мають відпрацьовуватись в процесі роботи, затвердження навчальних принципів і підходів та ін. Окреслено подальші кроки для реалізації завдань проєкту.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]