Новини

      12 березня в Житомирському медичному інституті викладач Синяк Ю.П. провела відкрите практичне заняття з використанням інтерактивних методів навчання з предмету «Основи медсестринства» на тему «Внутрішньом’язові ін’єкції» для студентів ІІ курсів відділення «Сестринська справа».
      Виконання різних видів ін’єкцій – завдання кожної медичної сестри. Кваліфіковане, чітке, своєчасне і старанне виконання призначень і процедур підвищують якість лікування хворого та зміцнюють віру хворого в одужання.
      За допомогою різних інтерактивних методів навчання викладач Синяк Ю.П. довела, що практичні заняття з дисципліни «Основи медсестринства» можна проводити не лише ефективно, а й цікаво: було використано елементи методів «мікрофон», «дебати», проведено роботу в малих групах і парах, рольові ігри, демонстрація та відпрацювання практичних навичок в контексті технології ситуаційного моделювання та ін. Присутніми на відкритому практичному занятті були: проректор з навчальної роботи Гордійчук С.В.; проректор з практичної роботи Яворський П.В.; методист інституту Коваленко В.О.; завідувач циклової комісії терапевтичних дисциплін – Степанчук В.В.; завідувач циклової комісії «Сестринська справи» Ковальчук Т.Ю. та викладачі Варич А.М., Олефір Л.З., Купріяненко А.В., Мельник Л.А., Васильева О.О. Гості високо оцінили проведене практичне заняття та фахову компетентність викладача Синяк Ю.П..


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]