Новини

      Великоднє привітання від ректора Житомирського медичного інституту Віктора Шатило!
      Шановні співробітники, дорогі студенти Житомирського медичного інституту, від імені адміністрації та профспілкового комітету працівників вітаю вас та всіх вірян зі світлим святом Великодня!
      У цей надскладний час українську націю об'єднує віра: віра в перемогу, у торжество правди, честі та совісті, віра в наших захисників, у силу та міць українського народу, незламність нашого духу, нашу безмежну любов та повагу до рідної землі та до українців - людей праці, гідності, гуманності та душевної щедрості! Ця віра є непохитною і дарує світло надії навіть у найтемніші часи!
      Дорогі друзі, усі молитви цілої нації сьогодні лише про мир, життя, світле майбутнє для нашої держави та кожного її громадянина! Нехай кожна молитва буде почута!
      Будьте здорові та бережіть своїх близьких і рідних, допомагайте ближнім, цінуйте кожну мить життя та наповнюйте його важливим для вас змістом! Хай ваші домівки оминає лихо, а тугу і печаль заступають надія, гордість, любов!
      Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
      З непохитною вірою в перемогу та повагою до кожного українця
      ректор Житомирського медичного інституту, доктор медичний наук, професор, Заслужений лікар України Віктор ШАТИЛОНаші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]