Новини

      1 березня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулася звітно-виборча конференція за участю студентського активу інституту, що мала на меті оприлюднення доповіді про підсумки роботи за звітний період діючого голови ради студентського самоврядування Віталія Трохимчука та проведення чергових виборів на заміщення цієї посади.
      Віталій Трохимчук ознайомив присутніх з провідними напрямками роботи та досягненнями ради студентського самоврядування інституту за період його головування. Присутні високо оцінили та схвалили роботу голови студради. Від імені ректора та адміністрації навчального закладу за сумлінну працю, вагомий внесок в життя інституту і відданість своїй справі Віталія Трохимчука нагороджено грамотою.
       Цьогорічними кандидатами на посаду голови ради студентського самоврядування інституту стали: студентка 101 групи відділення «Сестринська справа» Дарина Новікова, студентка 103 групи відділення «Сестринська справа» Вероніка Головня та студент 201 групи відділення «Стоматологія» Олег Деняков. Кожен з кандидатів презентував свою програму дій і ознайомив присутніх представників навчальних груп інституту з власними поглядами на пріоритетні напрямки роботи голови студради навчального закладу. До проведення конференції долучились представники адміністрації навчального закладу: в.о. директора коледжу, голова профспілкового комітету працівників інституту Любов Вадимівна Боримська та голова профспілкового комітету студентів Ірина Миколаївна Кочук-Охман, які висловили слова підтримки щодо ініціатив усіх кандидатів.
      Участь у таємному голосуванні за кандидатуру голови ради студентського самоврядування КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради взяли по два представники від кожної групи інституту. За результатами голосування впевнену перемогу здобув Олег Деняком, кандидатуру якого підтримали 80 % учасників звітно-виборчої конференції (62 голоси).

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]