Новини

      25 березня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулася зустріч віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе та заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослава Лагути з колективом та студентами навчального закладу.
      Іванна Климпуш-Цинцадзе привернула увагу слухачів до багатьох актуальних питань сьогодення української держави: реалізація програм європейського партнерства за різними напрямками; переваги безвізового режиму з країнами Європи; питання гендерної рівності та гідного місця жінки в парадигмі традиційних цінностей українського народу й т. ін.
      Віце-прем'єр-міністр відзначила, що розвиток країни – це складний шлях, який вимагає докорінних змін в багатьох напрямках, зокрема й у галузі охорони здоров’я, що сьогодні перебуває в стані активного реформування.
      Наприкінці зустрічі проректор з навчальної роботи Гордійчук С.В. подякувала пані Климпуш-Цинцадзе за відверту й інформативну бесіду та відзначила, що Житомирський медичний інститут у рамках інтеграційного процесу реалізує програми академічної мобільності студентів та викладачів; упроваджує європейські, міжнародні освітні стандарти підготовки медичних фахівців; здійснює підготовку іноземних громадян; бере участь у грантових програмах у межах міжнародного співробітництва.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]