Новини

      У складні для нашої держави часи житомирська громада як ніколи згуртована, тому що головна мета кожного її члена – перемога та мир на нашій землі. Тисячі житомирян роблять свій внесок у спільну справу, співпрацюють, допомагають. Нещодавно Медичний центр «Відновлення» передав Житомирському медичному інституту 100 турнікетів для відпрацювання навичок зупинки критичної кровотечі.
       Важливо, що ці актуальні знання можуть здобути не лише студенти інституту, а й усі охочі, адже Житомирський медичний інститут уже протягом двох місяців війни проводить навчання з курсу базової домедичної допомоги, де понад 1000 мешканців громади вже здобули навички зупинки критичної кровотечі; накладання турнікету, тиснучих пов’язок, здійснення тампонади; забезпечення прохідності дихальних шляхів та проведення серцево-легеневої реанімації тощо.
      Що ж до студентів закладу, то навіть у воєнний час вони мають змогу вдосконалювати свої практичні навички на базі Навчального тренінгового центру інституту, що є високоефективним навчальним середовищем, максимально наближеним до реальних клінічних ситуацій.
      Щиро вдячні Медичному центру «Відновлення» та особисто Матвію Хренову за підтримку закладу! Разом до перемоги!


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]