Новини

       27 червня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулась одна з найважливіших подій в житті навчального закладу: урочиста церемонія випуску нового покоління медиків. Сьогодні студентськими доріжками востаннє пройшли 130 випускників відділення «Сестринська справа», 122 випускники відділення «Лікувально-акушерська справа», 64 молоді фахівці відділення «Стоматологія», 46 випускників спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» (бакалавр), 76 студентів спеціальності «Медсестринство» освітнього ступеня «бакалавр» та 15 випускників-магістрів.
      Під час святкової ходи, якою розпочався захід, було представлено визначні здобутки випускників за роки навчання: перемоги у численних фахових, наукових, творчих заходах регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів.
      Продовжилися урочистості виконанням гімну студентства Гаудеамус та вітальним словом від ректора інституту – професора, заслуженого лікаря України Віктора Йосиповича Шатило, який побажав випускникам професійної реалізації, безупинного фахового й особистісного розвитку та щасливої життєвої долі. Разом із ректором студенти виголосили клятву медичного працівника.
      Випускникам, які досягли непересічних успіхів в навчанні, науковій роботі, на конкурсах професійної майстерності, в мистецтві та спорті, були вручені сертифікати про внесення до «Книги пошани» інституту. До урочистостей долучились гості заходу: голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Супряга А. Ф. та голова Асоціації медичних сестер Житомирської області Світлана Тевс, які щиро привітали випускників та побажали успіхів, стійкості та професіоналізму на обраному життєвому шляху, адже відтепер місія кожного з них – розумом і серцем берегти людське життя та Україну.
      На честь випуску 2019 року традиційно пролунав Духовний гімн України, а яскравим завершенням урочистостей стало вручення довгоочікуваних дипломів.
      Шановні випускники! Усі ці роки ви гордо несли звання студента Житомирського медичного інституту та вписали нові яскраві сторінки в історію розвитку нашого навчального закладу. Сьогодні ви отримали путівку в нове життя, тож упевнено крокуйте вперед, вчіться, вдосконалюйтесь, творіть і ніколи не втрачайте віру у власні сили та прагнення змінити цей світ на краще!
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]