Новини

       28 січня 2019 року в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбувся випуск молодших спеціалістів Лікувально-акушерського відділення спеціалізації «Акушерська справа». Цього року диплом фахівців з акушерської справи отримали 46 випускників.
      Розпочалися урочистості з Духовного гімну України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».
      Щиро привітав молоде покоління медичних фахівців ректор інституту, професор, заслужений лікар України Віктор Йосипович Шатило, який виголосив разом зі студентами клятву випускників.
      З теплотою та гордістю за нове покоління фахівців медичної сфери, що нині покидає стіни рідного інституту, до випускників і гостей звернулись завідувач відділення «Лікувально-акушерська справа» Ірина Віталіївна Кучерук та представник від кураторів випускних груп Галина Іванівна Лаговська.
      Колектив та студентство інституту хвилиною мовчання вшанували пам’ять випускників інституту Аркадія Дмитренка та Петра Некрашевича, які загинули, виконуючи інтернаціональний обов’язок в Демократичній Республіці Афганістан, та командира роти 95 аеромобільної бригади Артура Пушанка, який загинув в антитерористичній операції на Донбасі, захищаючи незалежність та свободу України.
      Cлова поваги і вдячності адміністрації та колективу інституту від усіх випускників висловили студентки відділення Борейко Ірина та Ткачик Оксана. Окремо відзначено випускників, імена яких внесено до «Книги пошани» Житомирського медичного інституту.
      Підсумком значимої події в житті випускників навчального закладу став святковий концерт, щирі оплески та найтепліші вітання від викладачів, однокурсників, близьких та рідних. Дороші наші випускники! Будьте впевненими у собі та власних силах, наполегливо йдіть до своєї мети! Нехай обраний вами шлях принесе вам багато професійний здобутків і життєвих перемог! Щасливої дороги, випускники! І пам’ятайте, що Житомирський медичний інститут завжди гостинно чекає на Вас.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]