Новини

       30 січня 2018 року в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбувся випуск молодших спеціалістів спеціальності «Акушерська справа». Розпочалися урочистості з Духовного гімну України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни». У святковому заході взяли участь: голова Обласної організації працівників охорони здоров’я Алла Федорівна Супряга, голова екзаменаційної комісії, завідувач відділення консультативної поліклініки Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні Житомирської обласної ради Алла Миколаївна Білоченко, які побажали випускникам професійних злетів, особистісного зростання та щасливої долі.
       Щиро привітали молодих медиків ректор інституту Віктор Йосипович Шатило та завідуюча відділенням «Акушерська справа» Ірина Віталіївна Кучерук. З теплотою та гордістю за нове покоління фахівців медичної сфери, що нині покидає стіни рідної Alma mater, виступили куратори навчальних груп: куратор 401 групи Людмила Дмитрівна Лучак, куратор 402 групи Ольга Борисівна Жидецька та куратор 403 групи, випускниця нашого навчального закладу Анжеліка Федорівна Шейгас.
      Колектив та студентство інституту гідно вшановує пам’ять наших випускників Аркадія Дмитренка та Петра Некрашевича, які загинуули, виконуючи інтернаціональний обов’язок в Демократичній Республіці Афганістан, та нашого вихованця, командира роти 95 аеромобільної бригади Артура Пушанка, який загинув в антитерористичній операції на Донбасі, захищаючи незалежність та свободу України. Вічну пам'ять про наших героїв вшановано хвилиною мовчання.
       Cлова поваги і вдячності адміністрації та колективу інституту від усіх випускників висловили студентки відділення Ольга Звідріна та Анна Дорощук. Пам’ятними сертифікатами було нагороджено випускників, імена яких внесено до «Книги пошани» Житомирського медичного інституту. А підсумком цієї значимої події в житті випускників Житомирського медичного інституту став виконаний на їхню честь Гімн студентства та святковий концерт, щирі оплески та найтепліші вітання від викладачів, однокурсників, близьких та рідних.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]