Новини

      20 січня 2022 відбувся візит до Житомирського медичного інституту лідера україно-швейцарського проєкту "Розвиток медичної освіти" Мартіна Рааба зі Швейцарського інституту тропічного та громадського здоров'я.
       Разом з керівницею проєктного офісу Тетяною Степурко пан Мартін зустрівся з керівництвом інституту: ректором Віктором Шатило, проректором з навчальної роботи Світланою Гордійчук, проректором з соціально-гуманітарного розвитку та міжнародного співробітництва Ольгою Горай; поспілкувався з викладачами, дотичними до проєктних активностей.
      Також Мартін Рааб ознайомився з роботою Навчального тренінгового центру Житомирського медичного інституту, що був створений у межах реалізації україно-швейцарського проєкту "Розвиток медичної освіти".
      Нагадаємо, що вже протягом декількох років Житомирський медичний інститут є учасником Україно-швейцарського проєкту "Розвиток медичної освіти", що реалізується за сприяння Швейцарського інституту тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH) і за фінансування Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation – SDC) та триватиме до кінця 2022 року.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]