Новини

      Від першого дня вторгнення росії в Україну волонтерський центр Житомирського медичного інституту не припиняє роботи. Колектив і студентство об'єднались у прагненні допомогти якомога більшій кількості наших захисників, членам нашої громади, зокрема тим співгромадянам, що потребують особливої підтримки (діти-сироти, літні люди та ін.), українцям з інших областей, усім, хто в цей нелегкий час залишився у біді.
       Сьогодні лідери волонтерського руху ЖМІ організовують допомогу для тероборони міста, Обласного центру крові, Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Сонячний дім" та за багатьма іншими напрямками, де потрібна наша допомога.
      Завдяки співпраці адміністрації та викладачів інституту з волонтерами за кордоном до Житомира надходять гуманітарні вантажі з країн ЄС.
      Ми пишаємось кожним, хто долучається до спільної справи, і закликаємо не зупинятися, адже наша допомога надзвичайно потрібна нашій громаді, нашим землякам, рідній Україні!
       Надалі будемо інформувати вас про роботу волонтерського центру! У єдності ми незламні! Подолаємо ворога разом! Слава Україні!


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]