Новини

      Дорогі випускники!
       Від імені всього колективу Житомирського медичного інституту висловлюю вам щирі вітання з нагоди такої важливої події в житті кожного з вас - отримання диплому!
      Сьогодні ваш шлях у нашому закладі завершується, але розпочинається захоплива, сповнена життєвих перемог, неочікуваних викликів та нових злетів подорож до професійного становлення в медицині! Праця медичного фахівця - це завжди відданість справі, глибокі знання, милосердя і беззаперечна віра в перемогу над хворобою. Нині, у час боротьби з пандемією коронавірусу, людство усвідомило, що саме медики тримають на своїх плечах цілий світ, рятують життя ціною власного здоров'я та ні на крок не відступають від своєї благородної місії!
       Шановні випускники, нехай на цьому нелегкому шляху вас завжди супроводжує успіх, який спрямовує вас до нових здобутків! Ми, ваші викладачі, віримо в кожного з вас, у ваші знання та вміння, чесність та доброту сердець! Вірю, що любов та пошану до своєї професії ви пронесете крізь усе життя та станете поколінням фахівців нової генерації, здатним внести позитивні зміни в життя багатьох українців.
      Зичу вам міцного здоров'я, щасливої долі і добробуту! Будьте сильними і сміливими, завжди залишайтесь на стороні правди, йдіть уперед і вірте у власні сили! Ваша Alma mater пишається вами!
       З повагою
       ректор Житомирського медичного інституту, професор Віктор ШатилоНаші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]