Новини

      З нагоди Дня Перемоги протягом місяця в Житомирському інституті медсестринства проведено тематичні виховні години, екскурсії, виставки, перегляд історичних фільмів тощо. Завершальним акордом відзначення цього важливого для нашого народу свята став театралізований концерт «Ми з майбутнього: перемога одна на двох».
       Автором сценарію патріотично спрямованого концерту стала студентка 304 групи відділення «Сестринська справа» Тетяна Тарасюк, а режисером – куратор цієї групи, викладач історії Чорнописька О.І.
      Сценарій написаний за мотивами фільму «Ми з майбутнього», але в нього були вкраплені події сьогодення. Головною ідеєю концерту було те, що наші діди-прадіди боролись за мир, сподіваючись, що їх нащадки зберігатимуть його, але і сьогодні український народ не припиняє боротись за свою свободу. Отримавши своєрідне «благословення» з минулого, герої (дівчата-військові), повертаються у свій час з новими силами для боротьби.
      Цікавий сюжет супроводжувався музичними номерами. Зокрема звучали пісні воєнних років (1941-45) та воєнні пісні сьогодення. Їх виконували М.Гороховська, Ю.Пунченко, А.Захарченко. Хореографічну композицію на тему загарбаної України поставила студентка 102 с\с Інна Мінчук.
      Оригінальним виявився супровід всього концерту так званим випуском ТСН. Особливо вразило глядачів прочитання вірша К.Симонова «Жди меня» (у перекладі українською мовою Ю.Гончаренком) адміністрацією та викладачами інституту медсестринства.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]