Новини
З 25 до 29 листопада в Житомирському медичному інституті відбулися відкриті заходи в межах тижня кафедри природничих і соціально-гуманітарних дисциплін.
Розпочався тиждень з інтелектуальної гри «Українська культура: вчора, сьогодні, завтра», яку підготували та провели для студентів освітнього ступенія магістр і викладачів інституту асистенти кафедри: к.ф.н Кірячок М.В., Мельник А.О. та викладач, к.п.н.Поплавська С.Д.
26 листопада було проведено бінарне заняття з елементами наочності та інтерактивності з дисципліни «Методологія науково-дослідної роботи» на тему «Каталоги: алфавітний, систематичний, електронний. Пошук наукової літератури в сучасних каталогах», яке провели викладач кафедри природничих і соціально-гуманітарних дисциплін, к. м. н. Косенко Валентина Миколаївна та бібліограф Свистунович Олена Антонівна.
Важливою складовою науково-дослідницької праці є добір літератури. Саме він відображає самостійну творчу роботу студента і дає змогу оцінити ступінь фундаментальності проведення дослідження. Велике значення в цьому відіграє науково-бібліографічний апарат бібліотеки, а також вміння молодих науковців працювати з ним. Тому метою заняття було вивчення теоретичного матеріалу, який допоможе студентам здійснювати пошук, відбір, перегляд, замовлення джерел інформації з бібліотечного фонду, використовуючи традиційні та електронні каталоги, і застосовування його на практиці.
27 листопада асистент кафедри, к.ф.н. Антонов О.В. провів відкрите заняття з іноземної мови «Музика, телебачення, хобі» зі студентами 101 групи спеціалізації «Загальна практика-сімейна медицина». Цього ж дня психологи інституту: асистент кафедри Боримська Л.В. і Полчанова Г.С. провели тренінгове заняття для викладачів кафедри «В очікуванні дива (з профілактики емоційного вигорання)». До участі в заході долучилися й слухачі курсів підвищення кваліфікації – викладачі закладів вищої освіти України та учасники школи «Творча майстерня викладача» (з особистісного та професійного зростання). Учасниками зустрічі було здійснено подорож у власне «Я», де кожен мав змогу зробити переоцінку цінностей з урахуванням власного досвіду за допомогою методу асоціативних карт. На згадку про зустріч організатори підготували побажання для учасників тренінгового заняття на основі адвент-календаря.
Меню
- Новини
- Introducing Zhytomyr medical institute of Zhytomyr regional council
- Грантова діяльність
- Наукова робота
- Навчально-методична робота
- Міжнародне співробітництво
- Іноземним студентам
- Відділення післядипломної освіти
- Академія медицини майбутнього
- Бібліотека
- Наукові видання
- Cтудентське наукове товариство
- Рада студентського самоврядування
- Виховна робота
- Гуртожиток
- Профспілкова організація співробітників
- Дистанційне навчання
- БПР
- Оплата онлайн