Новини

      З 8 по 12 квітня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» ЖОР відбулися заходи, приурочені до Всеукраїнського тижня громадського здоров’я.
      9 квітня на базі медичного інституту відбулася відкрита науково-практична конференція для спеціалістів з медсестринства на тему «Мотиваційне консультування та робота з пацієнтами у напрямку збереження здоров’я», учасники якої взяли участь у руханці, яку підготували студенти навчального закладу.
      Цього ж дня завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доцент І.М. Круковська, завідувач відділення «Стоматологія» В.М. Косенко та студенти 303 групи освітнього ступеня бакалавр спеціальності 223 «Медсестринство» відвідали ДНЗ № 40 м. Житомира та провели для дітлахів відкрите інтерактивне заняття «Валеологічна освіта дітей дошкільного віку». Майбутні медичні сестри навчали дітей правилам здорового способу життя, а пояснення матеріалу супроводжувалося відеороликами і цікавими презентаціями. Маленькі слухачі постійно долучалися до розв’язання різноманітних завдань, пов’язаних з дотриманням правил здорового способу життя. З захопленням діти сприйняли гру «Чарівна торбинка» (навпомацки необхідно було дістати предмети гігієни), «Відгадай загадку», «Знайди доріжку до здоров'я». Активне залучення медичних сестер до проведення санітарно-освітньої роботи дозволить покращити якість профілактичних медичних послуг, а в подальшому досягнути зниження показників захворюваності серед дитячого населення.
      10 квітня в холі інституту розпочала роботу виставка студентських стіннівок, що привернули увагу молоді до актуальних соціальних, медичних, екологічних проблем сьогодення. Організувала захід, до участі в якому долучилися представники 9 груп, викладач інституту Дядюк В.В. Яскраві та креативні малюнки викликали неабияке зацікавлення, а їх автори були відзначені солодкими подарунками.
      11 квітня всі охочі взяли участь у флешмобі «Житомирський медичний інститут – за здоровий спосіб життя», організований викладачами філологічних дисциплін Кирпонос О.О., Кірячок М.В., Мельник А.О., Степанюк Т.М. та представниками студради навчального закладу. Захід подарував студентам та співробітникам інституту бадьорість та позитив на весь день, а також нагадав про те, що рух – це життя!

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]