Новини

      16-18 березня 2018 року в м. Києві за підтримки й участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України відбулася ІХ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018» та VII Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».
      Цьогоріч у заході взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю.
      Роботу виставки супроводжувала змістовна тематична програма з актуальних питань забезпечення якості освіти, реалізації завдань Концепції «Нова українська школа», впровадження обладнання та інноваційних освітніх технологій, розбудови інклюзивної освіти. Відбулося 74 конференції, презентації, семінари, тренінги, майстер-класи тощо за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та ін.
      Представники КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради взяли активну участь у роботі виставки, зокрема зініціювали проведення педагогічного коучингу «Управління якістю освітньої діяльності в процесі професійної підготовки медичних спеціалістів», в межах якого виступили з доповідями: проректор з навчальної роботи, кандидат біологічних наук Світлана Вікторівна Гордійчук, начальник науково-методичної лабораторії, кандидат педагогічних наук Наталія Вікторівна Шигонська, начальник навчально-методичного відділу Іванна Іванівна Ліщук, методист інституту, кандидат педагогічних наук Валентина Олексіївна Коваленко.
      На розгляд журі було представлено 44 конкурсні роботи, що узагальнили навчально-методичний, педагогічний, науковий досвіт викладацького складу інституту, підтвердили загальну спрямованість навчального закладу на професійне зростання та розвиток різних сферах освітньої діяльності
      За результатами роботи виставки КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради було нагороджено золотою медаллю за перемогу у номінації «Розробка та використання інноваційних методик змішаного навчання».

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]