Новини

      26 березня в м. Києві розпочав роботу Другий український форум міжнародної освіти, організований за ініціативи Міністерства освіти і науки України та Українського державного центру міжнародної освіти. Участь у заході взяли представники адміністрації КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради: проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародного співробітництва Горай О.В. та помічник ректора з кадрових питань Овчиннікова Н.П.
      Захід проходив за участі міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, яка розпочала роботу форуму доповіддю на тему «Реформа в галузі підготовки іноземних громадян у вищій школі України». Також спікерами заходу стали представники Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, народні депутати, провідні фахівці департаментів, наукових установ, закладів вищої освіти та ін.
      Основними фаховими векторами, що набули обговорення в межах програми форуму, були: інтернаціоналізація вищої освіти в Україні; організація вступу та навчання іноземних студентів в Україні; медична освіта в Україні: проблеми та перспективи (запрошений спікер: заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський); акредитація освітніх програм (запрошений спікер: голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергій Квіт); ліцензійні вимоги до підготовки іноземних студентів в Україні; організаційні умови доуніверситетської підготовки іноземних громадян в Україні; розвиток співробітництва у сфері міжнародної освіти та ін.
      За результатами професійних дискусій було окреслено шляхи розв’язання проблемних питань, перспективи розвитку міжнародної освіти в Україні, представлено пілотні проекти реформування напряму з метою підвищення якості підготовки іноземних громадян у вищій школі. Здобутий фаховий досвід набуде практичного втілення в міжнародної роботі Житомирського медичного інституту.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]