Новини

      Колектив та студентство Житомирського медичного інституту щиро вітають з Днем народження ректора, доктора медичних наук, професора, Заслуженого лікаря України Віктора Шатило!
      Шановний Вікторе Йосиповичу!!! У цей нелегкий час саме завдяки вашому керівництву, підтримці, турботі про кожного члена нашої інститутської родини ми відчуваємо надзвичайну згуртованість, єдність, дружнє плече один одного, а найголовніше - впевненість, адже з нами наш лідер, який веде нас до перемоги! Сьогодні кожен співробітник, викладач, студент робить усе можливе для досягнення нашої спільної мети - перемоги над ворогом! Потужний волонтерський рух, допомога ЗСУ, теробороні, мешканцям громади, людям, життя яких зламала війна...
      Ви завжди говорили, що місія Житомирського медичного інституту - підготовка висококваліфікованих медичних фахівців, патріотів, особистостей, які віддаватимуть усі сили для порятунку життя! Сьогодні ми бачимо, що саме такими є наші випускники та студенти! Ми пишаємось кожним і дякуємо вам за те, що маємо честь працювати та навчатися в найкращому закладі освіти України, де гідність, людяність, підтримка, любов до рідної землі - це найвищі непорушні цінності!
      Ми зичимо вам міцного здоров'я, наснаги, витримки і мирного неба! Наша сила - єдність! І разом ми переможемо!
      Слава Україні!Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]