Новини

      Запорукою розвитку наукового потенціалу студентів Житомирського медичного інституту є потужний склад науково-педагогічних співробітників, які провадять активну наукову діяльність у різних галузях знань.
      Уже протягом декількох років у навчальному закладі працює Заболотнов Віталій Олександрович – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри «Сестринська справа». За час його роботи активізовано діяльність Студентського наукового товариства, члени якого зробили перші впевнені кроки на шляху до великої науки.
      Наукова діяльність Віталія Олександровича заслуговує на особливу увагу: викладач є автором понад 350 наукових праць з акушерства та гінекології, з-поміж яких підручники, навчальні посібники, наукові публікації в престижних фахових виданнях України та зарубіжжя.
      Науковець бере активну участь у форумах, конгресах, конференціях всеукраїнського та міжнародного рівня, що об’єднують провідних фахівців медичної галузі. Зокрема 8-9 листопада Заболотнов В.О. представив результати наукових досліджень з теми «Регіонарні методи анестезії в перинатальному центрі» на ІІ Ізраїльсько-Українському науковому симпозіумі «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та мілітарній медицині» (м. Київ); 22-25 листопада взяв участь у роботі XXVI Світового конгресу з контроверсій в акушерстві, гінекології та безплідді (м. Лондон, Велика Британія); 29-30 листопада Віталій Олександрович став учасником Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики» (м. Івано-Франківськ), у межах якої виступив з доповіддю, присвяченою вікну терапевтичних можливостей в ІІ триместрі вагітності.
      Щиро зичимо Заболотному В.О. подальших професійних та наукових успіхів!
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]