Новини

      2 лютого в Житомирському медичному інституті викладач циклової комісії природничо-математичних дисциплін Ващенко Алла Олександрівна провела відкрите практичне заняття з математики на тему «Теорема про три перпендикуляри». Метою заняття стало прагнення шляхом «відкриття» студентами теореми про три перпендикуляри сформувати вміння застосовувати її при розв’язуванні вправ, поглибити знання студентів з історії математики.
      У ході заняття студенти 101 групи відділення «Сестринська справа» були залучені до різних видів навчальної діяльності: виконували інтерактивні вправи, працювали над розв’язанням проблемних ситуацій, розвивали навички творчого та критичного мислення під час роботи в парах і малих групах. Задачі та вправи для практичного заняття було підібрано на основі компетентнісного підходу з урахуванням індивідуальних можливостей студентів, до того ж вони містили реальні дані, що стосуються актуальних проблем використання природних ресурсів, їх збереження та примноження, безпеки й охорони здоров’я. Підсумували плідну роботу на занятті бліц-опитування та математичний диктант, а також робота над виконанням тестів у форматі ЗНО.
      Присутні на практичному занятті методист Коваленко В.О., голова циклової комісії Левківська С.М., викладачі інституту Волошенюк О.А., Журавська Л.Л., Степанюк Т.М. високо оцінили роботу Ващенко А.О.: відзначили високий організаційно-методичний рівень заняття, зокрема доцільність обраних методів і прийомів навчання, ретельне планування роботи і творчий підхід викладача, що й стали запорукою високої ефективності навчального заняття.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]