Новини

       22 березня в Житомирському медичному інституті відбулося спільне засідання адміністрації інституту з представниками студентського самоврядування. Освічених, талановитих та активних здобувачів, що сьогодні представляють нашу студентську родину, привітав ректор інституту, професор Віктор Шатило, який подякував студраді та Ельдару Нурдінову, котрий очолював її протягом двох останніх років, за плідну співпрацю, вагомі досягнення нашої молоді в освітній діяльності, науці, спорті, мистецтві. Також Віктор Йосипович привітав новообрану голову студради ЖМІ Ірину Польову та побажав їй та її новій команді успіхів.
       Під час зустрічі було підсумовано досягнення студради за звітний період та окреслено перспективи подальшої діяльності. Зокрема Ірина Польова представила оновлену структуру студради інституту та голів комітетів.
       Проректор інституту Ольга Горай відзначила, що Ірина зарекомендувала себе як лідер і нестандартно мисляча особистість ще в якості члена студради, а також висловила впевненість у тому, що всі окреслені плани обов'язково здійсняться за умови злагодженої роботи студентського активу та з усебічною підтримкою керівництва інституту. До обговорення стратегії діяльності студради та її співпраці з різними ланками інституту долучились голова профспілкового комітету співробітників Любов Боримська, психолог інституту Галина Полчанова, голова профспілкового комітету студентів Ірина Кочук-Охман.


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]