Новини

      24 березня 2022 року в Житомирському медичному інституті ЖОР відбулося засідання атестаційної комісії І рівня, на порядку денному якого розглядалися питання атестації педагогічних працівників інституту. Члени комісії ознайомилися з атестаційними листами, презентаціями-звітами, експертними картками, навчально-методичними матеріалами викладачів.
       Усього атестаційною комісією було заслухано 15 презентацій-звітів від викладачів, що підлягали атестації в поточному році. Члени атестаційної комісії відзначили підвищення рівня професійного зростання викладачів, що атестувалися, зауважили активізацію їх наукової роботи та видавничої діяльності. Було наголошено на тому, що навчально-методичні матеріали, розроблені цими викладачами, були представлені на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», внутрішньоінститутській виставці «Педагогічні інновації», «Педагогічних читаннях», а також вперше на Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний Оскар - 2022».
      За результатами голосування підтверджено відповідність займаній посаді методиста ВТЗН і присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» 1 співробітнику, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» 5 викладачам. Також атестаційна комісія Житомирського медичного інституту подала клопотання до атестаційної комісії ІІ рівня при Департаменті охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації про присвоєння (відповідність) вищої кваліфікаційної категорії та педагогічних звань 10 викладачам закладу освіти.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]