Новини

       26 квітня 2023 року в рамках Всесвітнього тижня імунізації на кафедрі технологій медичної діагностики, реабілітації та здоров'я людини відбулося засідання дискусійного клубу на тему «Імунізація: за і проти». Організували засідання клубу завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Ольга Заблоцька; радник ректора, доктор медичних наук, професор, гарант спеціальності «Громадське здоров'я», Віктор Шатило; асистент кафедри Людмила Табачук. У заході взяли участь науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти за спеціальностями «Технології медичної діагностики та лікування», «Фізична терапія, ерготерапія» (освітній ступінь бакалавр) та «Громадське здоров'я» (освітній ступінь магістр).
      Здобувачі освіти представили ґрунтовні розвідки у системі вакцинації населення в Україні та світі.
      У форматі дискусії були розглянуті незалежні дослідження причин відмови від щеплень, а також доведено, з точки зору доказової медицини, безпечність і безальтернативність вакцинації.
      Наголошено, що завдяки імунізації щорічно зберігається життя понад 3-х млн. людей. Одночасно поінформовано, що відмова від вакцинації створює умови розвитку пандемій та епідемій, що в свою чергу загрожує національній безпеці країн.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]