Новини

      11 травня 2023 р. в Житомирському медичному інституті ЖОР було проведено засідання регіонального методоб’єднання викладачів терапевтичних дисциплін та сестринської справи. У межах його роботи відбулася регіональна студентська науково-практична конференція «Актуальні питання клінічної медицини». Учасників зібрання привітали методист Житомирського медичного інституту, кандидат педагогічних наук Валентина Коваленко та в.о. проректора з соціально-гуманітарного розвитку та міжнародного співробітництва, кандидат філологічних наук Марина Кірячок.
       На конференції були представлені доповіді здобувачів освіти спеціальності 223 «Медсестринство» Житомирського медичного інституту та Бердичівського медичного фахового коледжу.
      За результатами конференції сформовано збірник матеріалів. Всіх учасників конференції відзначено сертифікатами.
       Модератором конференції виступила голова регіонального методичного об’єднання викладачів терапевтичних дисциплін та сестринської справи закладів фахової передвищої освіти Тетяна Ковальчук.
       Лариса Титарчук, викладач терапевтичних дисциплін Житомирського медичного інституту, на регіональному методоб’єднанні презентувала фрагмен відкритого практичного зання на тему «Удосконалення компетентностей здобувачів освіти при цукровому діабеті за участю експертних груп».


Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]