Новини

      АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЧЕНОЇ РАДИ ТА НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО МЕДИЧНОГО ІНСТИТУТУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
      20 березня 2024 року відбулося чергове спільне засідання Вченої та науково-методичної ради інституту. У межах засідання було розглянуто питання практичної підготовки здобувачів освіти в Навчальному тренінговому центрі інституту і в умовах клініки, а також підготовки здобувачів до складання об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ).
       Звіти щодо застосування інноваційних підходів в роботі викладачів коледжу представили голови циклових предметних комісій хірургічних та акушерсько-педіатричних дисциплін.
       Лідери студентського самоврядування інституту доповіли про стан, першочергові завдання і перспективи діяльності Ради студентського самоврядування і Ради студенського самоврядування гуртожитку. Вчена рада дала позитивну оцінку активностям здобувачів освіти, відзначено високий патріотизм і відповідальність студенства за долю України.
      Вчена рада затвердила оновлені навчальні програми з освітнього компонента «Основи медичної інформатики», а також робочої програми з розвитку цифрових компетентностей працівників охорони здоров’я для слухачів циклів спеціалізації освітнього ступеня фаховий молодший бакалавр спеціальності 223 «Медсестринство», підготовлених за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка реформи охорони здоров’я» у межах виконання грантової програми з розвитку цифрових компетентностей працівників охорони здоров’я та здобувачів медичної та фармацевтичної освіти.
      Також Вченою радою затверджено до випуску монографію авторського колективу науково-педагогічних працівників інституту, присвячену 150-й річниці заснування закладу освіти «Стратегія розвитку медсестринства в Україні на основі науково-прикладних досліджень здобувачів другого магістерського ступеня освіти спеціальності 223 «Медсестринство» Житомирського медичного інституту Житомирської обласної ради».Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]