Новини

      7 березня 2024 року на базі Житомирського медичного інституту ЖОР було проведено засідання регіонального методичного об'єднання викладачів загальноосвітніх дисциплін ЗФПО Житомирської області. У межах засідання було представлено фрагмент бінарного заняття із зарубіжної літератури та української мови "Характеристика образів повісті Джорджа Оруелла "Скотоферма" крізь призму фразеологічних одиниць", який підготували викладачі медичного інституту Тетяна Степанюк та Анна Мельник. Викладач біології Інна Пірожкова разом зі здобувачами освіти ОПП "Стоматологія" розповіли, які ризики для здоров'я можуть мати татуювання та пірсинг.
      Викладач інформатики Оксана Волошенюк виступила із методичною доповіддю "Trello як інструмент для управління робочими процесами, завданнями та проєктами".
       Секретами ефективної роботи на платформі Canva з колегами поділилась викладач історії Олександра Чорнописька, представивши доповідь "Canva як засіб візуалізації навчального матеріалу з історії".
      Дякуємо колегам з закладів фахової передвищої освіти Житомирської області за участь у засіданні регіонального методичного об'єднання викладачів загальноосвітніх дисциплін, а також викладачам Житомирського медичного інституту за грунтовну підготовку до проведення зустрічі.Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]