Новини

      18 березня у стінах Житомирського інституту медсестринства пройшла презентація збірки «Душа. Творчість. Слово». На честь цієї події до інституту прибули бібліотекарі вищих навчальних закладів області. У ході презентації актори інститутського театру «Персона», автори збірки читали всім присутнім твори, що ввійшли до видання.
      Саме в цій книзі зібрані творчі надбання студентів та викладачів інституту. Вихід збірки «Душа. Творчість. Слово.» носить неабияке просвітницьке значення. Адже вона знайомить всіх з творчістю справжніх майстрів поетичного слова, а також початківців. Вірші деяких, й взагалі публікуються вперше саме у цій книзі.
      У ній зібрані твори різних авторів та епох. Але всі вони пов’язані між собою – нашим краєм, філософською,любовною та пейзажною лірикою. І саме цьому письменники присвятили свої твори.
      Цінність та унікальність цього видання важко недооцінити. Кропітка робота, яка розпочалася ще рік тому, тепер принесла свої плоди – «Душа. Творчість. Слово.» буде у доступі для всіх бажаючих у бібліотеці Житомирського інституту медсестринства.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]