Новини

      12 квітня в КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради було проведено відкритий виховний захід на тему «Вечорниці-жартівниці», участь в якому взяли студенти 301 групи відділення «Стоматологія ортопедична» та 101 групи відділення «Сестринська справа». Захід підготувала куратор 301 групи Пірожкова І.О.
       Упродовж своєї історії український народ створив цілу систему соціалізації молоді, виховання в неї високих духовних і громадянських якостей. Народна педагогіка виробила чимало форм гуртування молоді, зокрема в українських селах і містечках усталилися цікаві традиційні зібрання молоді під назвами: вулиці, музики, вечорниці, вечірки, досвітки, оденки та інші. Одним з найулюбленіших зібрань молоді були вечорниці, де формувалися норми народної етики, звичаєвого права, від покоління до покоління передавалися різноманітні види ремесла та ужиткового мистецтва, пісенна й оповідальна фольклорні традиції.
      Тож метою виховного захожу стало прагнення ознайомити студентів із організацією обряду вечорниць, особливостями створення громад хлопців та дівчат; формувати поважне ставлення до українського народу, його звичаїв; виховувати в студентів любов до України та її національних цінностей.
       Вечорниці розпочалися з театралізованого дійства, протягом заходу студенти брали участь у різноманітних конкурсах: «Одягаємось на вечорниці», «Пройди непомітно», «Батьки і діти» та ін. Завершальним етапом було частування варениками, які приготували дівчата. Ведучими вечорниць були Мельник Софія та Костюченко Дмитро, а наприкінці заходу учасники обрали україночку і козачка, якими стали Прищепа Іванна та Цвікевич Андрій.
Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]