Новини

      7 грудня в нашому навчальному закладі відбувся відкритий виховний захід на тему «Житомир – місто, в якому я живу та навчаюсь». Захопливу подорож сторінками минулого та сьогодення рідного краю для учасників та гостей свята організували студенти 101 групи відділення «Стоматологія ортопедична» та 103 групи відділення «Сестринська справа» під керівництвом кураторів та ідейних натхненників заходу – Плоткіної Л. П. та Герасимчук Ю. П.
      Завдяки глибинному історико-краєзнавчому дослідженню минувшини малої батьківщини, здійсненому організаторами зустрічі, було створено оригінальний цілісний образ Житомира прадавнього і сучасного: окреслено історію його заснування, становлення та розвитку, відзначено визначальні риси (назва, герб, річки, парки, музеї, пам’ятки архітектури, міфи та легенди та ін.), що нині формують неповторне «обличчя» міста. Пізнавальні доповіді студентів супроводжувались відеофільмами та мультимедійними презентаціями з використанням архівних фотографій. Також збагатити свої знання з історії та сьогодення Житомира гості заходу могли завдяки експозиції друкованих видань, що була підготовлена представниками нашої бібліотеки.
      Підсумковим етапом віртуальної подорожі вулицями Житомира стала вікторина, де всі присутні на заході мали змогу перевірити свої знання історії та архітектури міста, вгадуючи за фотознімками ХІХ-ХХ ст. будівлі та місця сучасного Житомира. Відтак, проведений інтерактивний виховний захід надав прекрасну нагоду студентам нашого інституту ознайомилися з історією міста, де вони живуть і навчаються, а також можливість поглянути на знайомий Житомир новими очима, дізнатися про таємниці минулого та здобутки сучасного, відчути красу та велич одного з найпрекрасніших міст нашої Батьківщини.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]