Новини

      4 червня 2016 р. в рамках заходів до Міжнародного дня захисту дітей викладач анатомії Житомирського інституту медсестринства Чернецька Валентина Іларіївна та студенти інституту взяли участь у традиційному інформаційно-просвітницькому соціальному проекті «Житомир, живи здорово!» у профорієнтаційному інтерактивному дитячому заході «City work in Zhytomyr» («Місто професій в Житомирі») та облаштували містечко здоров’я. З ініціативою проведення свята для дітей виступив благодійний фонд «СІМ'Я» в особі засновника Олени Хачатрян.
      В центрі міста Житомира на вул. Михайлівській розгорнулося імпровізоване місто зі своїми законами, інструкціями, економікою, грошовою одиницею. При вході кожен, хто бажав взяти участь, отримував паспорт та трудову книжку з картою представлених професій. Учасник мав можливість влаштуватися на роботу. Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей, а це – спортивні лікарі, стоматологи, медичні сестри, косметологи тощо, працюючий демонстрував набуті навички і за свою роботу отримував заробітну платню та запис до трудової книжки. Далі сумлінні «працівники» витрачали зароблені гроші в крамниці солодощів та подарунків.
      Отож, граючись у цікаву дитячу гру, фахівці мали можливість у невимушеній формі донести до учасників корисні медичні знання та навчити елементарним навичкам здорової поведінки.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]