Новини

      9 листопада викладачі Житомирського медичного інституту відвідали ЗОШ №17 з лекцією для учнів 10-11 класів про догляд за ротовою порожниною та особливості харчування підлітків.
      Лектори розповіли учням про 10 правил здорового харчування, яких слід дотримуватися щоденно, та акцентували увагу на тому, яким має бути правильний сніданок. Також було названо 10 шкідливих сніданків, якими звикли снідати всі, помилково вважаючи їх «корисними».
      Учні ознайомилися з «тарілкою здорового харчування», яка необхідна для формування правильного балансу харчування. Зазначили, скільки в раціоні харчування повинно бути продуктів з кожної групи, що для хорошої роботи мозку потрібно не тільки правильно харчуватися, а й регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. Жирна риба, волоські горіхи, чорниця, какао, яйця, броколі, яблука, сочевиця, хліб з борошна грубого помелу – це продукти, які створенні для бездоганної розумової активності.
      Викладачі інституту ознайомили учнів з методами підтримки правильної гігієни ротової порожнини. Наголосили, що слід регулярно відвідувати стоматолога або гігієніста зубного, які допоможуть освоїти методи підтримки правильної гігієни ротової порожнини і вкажуть на ділянки ротової порожнини, що потребують особливої уваги під час чищення зубною щіткою і зубною ниткою.
      Найнеобхідніша умова для здоров'я зубів та ясен - це підтримка правильної гігієни ротової порожнини. Здорові зуби - це не просто складова привабливої зовнішності та гарного самопочуття, від стану ротової порожнини багато в чому залежить здоров'я Вашого організму в цілому.
      Щоденна профілактика, у тому числі правильне чищення зубів зубною щіткою і зубною ниткою, дозволяє запобігти розвитку захворювань ротової порожнини, і ці процедури є менш болісними, дорогими та проблемними, ніж лікування уражень, які могли б бути зупинені на початковій стадії.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]