Новини

      28 листопада на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради відбулася студентська науково-дослідна конференція «Сучасні виклики та ризики поведінки молоді. Формування позитивних поглядів молоді щодо здорового способу життя» за участі студентського наукового товариства і просвітницького відділу обласного медичного центру здоров'я та спортивної медицини.
      З вітальним словом до учасників звернулася проректор з гуманітарної освіти та виховання і міжнародного співробітництва Ольга Горай, яка наголосила на необхідності розвитку медсестринства як наукової спеціальності та побажала успішної роботи учасникам конференції.
      Викладач медсестринських дисциплін Титарчук Л.П. закликала взяти участь у волонтерській акції «Миколай у кожну хату», яка направлена на допомогу тим людям, які особливо цього потребують.
      Викладач медсестринських дисциплін Синяк Ю.П. зауважила, що конференція є досить важливим кроком у справі збереження здоров’я молоді та виховання юне покоління в дусі здорового способу життя.
      Результати проведення науково-студентської конференції та своє бачення покращення здоров’я та формування позитивних поглядів молоді щодо здорового способу життя висвітлила у своїй доповіді к.п.н. Шарлович З.П.
      Підбили підсумок конференції та побажали подальших наукових звершень викладачі медсестринських дисциплін Ковальчук Т.Ю та Дужич Н.В.
      Студенти медичного інституту виступили з доповідями, підготовленими за результатами наукових досліджень з актуальних питань збереження здоров’я молоді під керівництвом викладачів медсестринських дисциплін закладу к.п.н. Зої Шарлович, Наталії Дужич, Тетяни Ковальчук, Лариси Титарчук, Юлії Синяк.
      Про результати дослідження щодо визначення та оцінки функціонального стану основних систем організму за допомогою функціональних проб та фізичну підготовленість студентів-медиків доповіла Катерина Пилипенко. Про роль інтернету в житті студентів медичного інституту поінформувала Діана Крапівіна у презентації «Електронний опіум: комп’ютерна залежність у часи інтернету». Вероніка Якобчук висвітлила проблему щодо тютюнопаління як показника негативного впливу на пам'ять студента. Про результати наукового дослідження впливу сну на навчання студентів медичного інститут доповіла Анна Бурмич. Вікторія Пасічник ознайомила присутніх із теоретичними аспектами вивчення стресу в навчальній діяльності студентів. Про харчування студентської молоді як наукову проблему поінформувала Наталія Микитюк. В ігровій формі висвітлили тему про основи раціонального харчування (ожиріння, булемія, анорексія) Анастасія Фещенко, Дарія Щербакова, Анастасія Шевчук, Сергій Захаренко, Юрій Беднарський, Вікторія Хомутовська. Дар’я Камінська, Катерина Свєтлова, Альона Мельник та Наталія Матвієнко поінформували про вплив слабоалкогольних напоїв на організм підлітків. Про ризик поширення ВІЛ-інфекції, парентеральних гепатитів при наданні косметологічних та естетичних послуг як наукову проблему доповіла Ольга Мацієвська. Юлія Довбня обґрунтувала роль спеціалістів медсестринства у формуванні ставлення батьків до вакцинації. Про результати дослідження ішемічної хвороби серця як наукової проблеми серед населення Житомирської області, включаючи людей похилого та старечого віку, повідомила Альона Андрусова. Анастасія Фещенко у своєму виступі загострила проблему ставлення сучасної молоді до людей похилого та старечого віку.
      Завідуюча просвітницьким відділом обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Тетяна Слука відзначила актуальність проведених досліджень та побажала наснаги молодим науковцям у вивченні та пропагуванні здорового способу життя.

Наші соцмережі

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: [email protected]